ICO, Glory és Glory Light Amatőr Országos Bajnokság Zalaegerszeg

2020.szeptember.26.
ICO, Glory és Glory Light Amatőr Országos Bajnokság Zalaegerszeg
Egyesületünket két versenyzőnk Simon Rózsa Csenge és Windisch Zoltán képviselte Zalaegerszegen.

 

Egyesületünket két versenyzőnk Simon Rózsa Csenge és Windisch Zoltán képviselte Zalaegerszegen.
 Simon Rózsa Csenge
Glory light szabályrendszerben, -15- ös korosztályban ellentmondást nem tűrő stílusban hajtotta végre az edzői utasításokat. Folyamatos nyomás alatt tartotta ellenfelét, amellyel hátrálásra és védekezésre kényszerítette ellenfelét. Így harcias stílusával fölényes győzelmet aratva nyerte a magyar bajnokságot.
Második versenyzőnk Windisch Zoltán is Glory light szabályrendszerben indult felnőtt,  -70kg-ban. Zoltán első ellenfelét magas technikai repertoárjának köszönhetően győzte le, így fináléba jutott. A döntőben Mosonmagyaróvári ellenfelét az első menetben többször is  pontosan eltalálta, második menetben fizikálisan is felőrölte. Zoltán magyar bajnok lett.
Köszönjük Horváth Ferenc mesternek a verseny szervezését és korrekt lebonyolítását a nehéz körülmények ellenére.
Köszönjük szponzoraink támogatását!
Gratulálunk versenyzőinknek!
Edzőink : Bugyik György, Molnár Sándor, Tóth Richárd, Molnár László, Simon László

 

Partnerek
Feki Webstudio @ 2010 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás

© 2011. Minden jog fenntartva | Simon Gym - Kickbox, Thaibox Fertőszentmiklós