IFMA Muay-Thai Világbajnokság válogató

2010.szeptember. 4.
2010.09.04. Szentendre A selejtezőben pécsi ellenfelem a Sanyu Gym versenyzője volt. Menetidők 4×2 perc 1 perces pihenővel. már a meccs elején átvettem az irányítást, esélyt nem adva pécsi ellenfelemnek. A harmadik menetben térdrúgásaimnak köszönhetően idő előtt befejeztem a mérkőzést.

A döntőben  Grónai Sándorral az Unicentrál Győri Bulls versenyzőjével küzdöttem.  Sanyi jól felkészült versenyző és esélye is volt megnyerni a mérkőzést, hisz tudta 3-om héttel azelőtt még gipsz volt a bal kezemen. Az első menetben fölé tudtam kerekedni, a második menet neki ment jobban. Tudtam, ha győzni akarok többet kell beleadnom, ami sikerült is, de nem volt könnyű. így sikerült megnyerni a válogatót és lehetőségem nyílt kijutni a világbajnokságra. ….