Combat Sport K1 Light nyílt országos verseny

2018.szeptember.19.
Combat Sport K1 Light nyílt országos verseny
Windisch Zoli képviselte klubunkat Zalaegerszegen a Combat Sport K1 light nyílt országos versenyen.

Combat Sport K1 light nyílt országos verseny, Zalaegerszeg 2018.09.08.

Windisch Zoli képviselte klubunkat Zalaegerszegen a Combat Sport K1 light nyílt országos versenyen. Ellenfele egy fiatal helyi versenyző volt, aki komoly rutinbeli és fizikális hátrányban volt Zolihoz képest. A lassú kezdés után Zoli átvette az irányítást és a mérkőzés nagy részében a kötelekhez és a ring sarkokba szorította ellenfelét. Az első menetben egy testre bevitt térdes miatt az ellenfelet hosszasan kellett ápolni. Innentől fokozódott a különbség a két versenyző közt. A második menetben Zoli talált egy hosszú jobb egyenessel, amitől az ellenfél ismét ápolásra szorult. A mérkőzés végére a hazai versenyző teljesen elkészült az erejével a sok bekapott találattól, de a light szabályrendszer miatt az idő előtti befejezés elmaradt. Zoli nagy fölényben küzdött. Köszönjük edzőinknek a felkészítést és támogatóinknak a szponzorációt!

Partnerek
Feki Webstudio @ 2010 - honlap, weblap, kereső-optimalizálás

© 2011. Minden jog fenntartva | Simon Gym - Kickbox, Thaibox Fertőszentmiklós